ТОВ «ІНТЕГРАЛ СІСТЕМС» - компанія, що є спеціалістом з інтеграції інженерних систем, виконує:

• Проектні роботи інфраструктурних об’єктів: генплан, будівельні конструкції, світло-сигнальне обладнання в рамках реконструкції штучних ЗПС аеродромів, також радіотехнічні системи ILS/DME, DVOR/DME, радарні комплекси.
• Проектні роботи інженерних мереж будівель загального призначення та об’єктів інфраструктури, розділи – електричні мережі 0.4 кВ та 6/10/35 кВ, СКС, системи зв’язку та телебачення.

 

• Захист проектів в експертних організаціях та отримання позитивного висновку.

• Електромонтажні роботи «під ключ» у мережах 0.4 кВ та 6/10/35 кВ: монтаж ТП, електричних мереж, встановлення щитового обладнання, систем освітлення,  заземлення і блискавкозахисту.

• Системи автономного та безперебійного живлення з використанням ДБЖ, дизель-генераторів та стабілізаторів.

Ми пропонуємо Вам комплекс робіт «під ключ» нового об’єкту, починаючи з розробки проекту до вводу в експлуатацію, або реконструкцію існуючих зовнішніх / внутрішніх електромереж з модернізацією обладнання. На роботу надається гарантія.
Спеціалісти компанії мають значний досвід у проектуванні та створенні електричних і слабострумових систем, що гарантує Вам максимальний результат у найкоротший термін.
ТОВ «ІНТЕГРАЛ СІСТЕМС» виконує професійну інтеграцію технологічних систем на Вашому об’єкті та гарантує високу якість робіт, обладнання і матеріалів.

ТОВ «ІНТЕГРАЛ СІСТЕМС» - проектування та монтаж силових електричних і слабострумних мереж, систем автоматизації, IT-рішення

ІНТЕГРАЛ СІСТЕМС Має компетенцію та досвід в проектуванні та виконанні будівельно- монтажних та пуско-налагоджувальних робіт об’єктів енергетики, промислових та житлових/рекреаційних комплексів, аеропортових систем та інших об’єктів. ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ !