INTEGRAL SYSTEMS

ТОВ «ІНТЕГРАЛ СІСТЕМС» створено у 2011р., компанія успішно працює у напрямках проектування та будівництва об’єктів транспортної інфраструктури, споруд адміністративного та промислового призначення.

Наша мета – надати замовнику комплексне рішення. Ми детально вивчаємо технічне завдання, проводимо необхідні дослідження та реалізуємо якісне проектне рішення у точній відповідності до вимог замовника та діючої нормативно-технічної документації.
Пшець Олена, директор ТОВ «ІНТЕГРАЛ СІСТЕМС»

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Проектування та експертиза

Після експертизи наші спеціалісти виконують комплекс будівельно-монтажних робіт, та проводять пусконалагоджувальні роботи. За необхідності проводиться сертифікація обладнання, або всього обєкту, а будівництво передається в експлуатацію з наданням гарантії.
1

Будівництво

Другий етап- після експертизи наші спеціалісти виконують комплекс будівельно-монтажних робіт, та проводять пусконалагоджувальні роботи. За необхідності проводиться сертифікація обладнання, або всього об’єкту, а потім об’єкт будівництва передається в експлуатацію з наданням гарантії.
2

Експлуатація

Наступний етап – тривала експлуатація об'єкту. Замовник будівництва може довірити нам цю роботу також ! Відділ експлуатації ТОВ «ІНТЕГРАЛ СІСТЕМС» розробляє та погоджує з замовником графіки технічного обслуговування з виконанням експлуатаційних вимог.
3
Top
Замовити дзвінок

    Phone